+48 731-569-609 biuro@agdo.lublin.pl

Promocja

PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

  • Konsultacje i porady prawne przed rozpoczęciem działalności gratis. Wprowadzamy wizje i pomysły naszych klientów w rzeczywisty świat przepisów, podatkowych i urzędów. Wspólnie tworzymy firmę od podstaw znając jedynie jej ogólny zarys, zgłaszamy działalność w urzędach i instytucjach rejestracyjnych.
  • Rejestracja przedsiębiorców w ZUS i US gratis. Wspólnie ustaloną formę prawno – podatkową nowej firmy przenosimy na podatkowe formularze rejestracyjne i deklaracje zgłoszeniowe ZUS.
  • Miesiąc z 50 % rabatem dla nowych Klientów. Doświadczenie nauczyło nas, że najtrudniejszym okresem w każdym powstającym przedsiębiorstwie jest okres pierwszego miesiąca. Znając powyższe trudności na starcie, my wyciągamy pomocną dłoń do naszych nowych klientów tylko u nas…przez pierwszy miesiąc nowe firmy zapłacą 50 % opłaty wynikającej z obowiązującego cennika.
  • Klient pozyskany dzięki stronie WWW otrzymuje dodatkowy rabat. Doceniamy potęgę INTERNETU i możliwości jakie płyną z nieograniczonego dostępu do informacji… stąd program: NOWY KLIENT przez INTERNET – dla nowych klientów którzy wyślą zapytanie o usługę pocztą elektroniczną, bądź zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową i podpiszą z nami umowę oferujemy pierwszy miesiąc z 50% rabatem od stawki ustalonej w cenniku !!!!
Call Now Button