+48 731-569-609 biuro@agdo.lublin.pl

OFERTA

Nasz cennik usług nie jest skrzętnie chronioną informacją, która ujawniana jest dopiero po wysłaniu formularza z zapytaniem, ponieważ uważamy, że jasne sytuacje pomiędzy partnerami w biznesie to podstawa pozytywnych relacji przedsiębiorstw.

W dniu zawarcia umowy o prowadzenie rachunkowości ustalamy warunki cenowe na najbliższy rok. Zasadą jest opłata zryczałtowana uzależniona od ilości księgowanych dokumentów w głównej ewidencji podatkowej. Tak ustalona cena obejmuje już rozliczenie podatku VAT, podatku za pracowników i zleceniobiorców, podstawową dokumentację płacową i rozliczenie ZUS.

Jednocześnie zapewniamy, że stałość ceny ustalonej z Państwem będzie ZAGWARANTOWANA w umowie, stąd nie będą Państwo zaskakiwani niespodziewaną podwyżką opłaty, co jest częstą praktyką innych biur.

* * *

PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

  • Konsultacje i porady prawne przed rozpoczęciem działalności gratis. Wprowadzamy wizje i pomysły naszych klientów w rzeczywisty świat przepisów, podatkowych i urzędów. Wspólnie tworzymy firmę od podstaw znając jedynie jej ogólny zarys, zgłaszamy działalność w urzędach i instytucjach rejestracyjnych.
  • Rejestracja przedsiębiorców w ZUS i US gratis. Wspólnie ustaloną formę prawno – podatkową nowej firmy przenosimy na podatkowe formularze rejestracyjne i deklaracje zgłoszeniowe ZUS.
  • Trzy miesiące z 50 % rabatem dla nowych Klientów. Doświadczenie nauczyło nas, że najtrudniejszym okresem w każdym powstającym przedsiębiorstwie jest okres 3-ech pierwszych miesięcy. Znając powyższe trudności na starcie, my wyciągamy pomocną dłoń do naszych nowych klientów tylko u nas…przez pierwsze trzy miesiące nowe firmy zapłacą 50 % opłaty wynikającej z obowiązującego cennika.
  • Klient pozyskany dzięki stronie WWW otrzymuje dodatkowy rabat. Doceniamy potęgę INTERNETU i możliwości jakie płyną z nieograniczonego dostępu do informacji… stąd program: NOWY KLIENT przez INTERNET – dla nowych klientów którzy wyślą zapytanie o usługę pocztą elektroniczną, bądź zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową i podpiszą z nami umowę oferujemy 4 miesiące z 50% rabatem od stawki ustalonej w cenniku !!!!

* * *

PROGRAM PARTNERSKI DLA NASZYCH KLIENTÓW

Wiemy również, że budowanie pozytywnych relacji biznesowych z naszymi obecnymi klientami ma nie mniejsze znaczenie niż jakość usług świadczonych przez biuro.

Mamy wielu nowych kontrahentów korzystających z usługi biura, których pozyskaliśmy dzięki dobrej opinii i rekomendacji biura przez Klientów.

Uważamy, że w biznesie najważniejszy jest „motor”, czyli coś co wprawia w ruch nasze działanie, co motywuje do większego wysiłku i efektywniejszej pracy.

Wprowadzamy więc system gratyfikacyjny dla klientów biura, każdy przedsiębiorca, który poleci nasze usługi swoim znajomym otrzyma rabat w wysokości 50% stawki miesięcznej wynikającej z umowy zawieranej z nowym klientem.

Call Now Button