+48 731-569-609 biuro@agdo.lublin.pl

O Nas

Licencjonowane Biuro Rachunkowe AGDO działa na terenie województwa lubelskiego.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli firm, ale i również przyszłych przedsiębiorców – osób, które dopiero zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Korzystając z naszych usług nigdy nie czujecie się Państwo zagubieni w gąszczu przepisów i wszechogarniającej biurokracji.

 • Reprezentujemy Państwa w trakcie kontroli podatkowych
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za konsultacje ani pomoc w zarejestrowaniu nowej firmy w Urzędzie Skarbowym i ZUS. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Pomagamy zakładać nowe przedsiębiorstwa! Jesteśmy biurem, które niemal wszelkie problemy prawno-finansowe bierze na siebie, odciążając naszych Klientów od biurokracji pomagamy skupić się na prowadzonym biznesie. Nasi klienci realizują więc kampanię promocyjną otwieranej firmy, podczas gdy my zajmujemy się formalnościami związanymi z rejestracją działalności gospodarczej w urzędach. Jesteśmy z naszymi klientami jeszcze przed podjęciem działalności gospodarczej, cenimy sobie nowopowstałe z naszym udziałem firmy, którym pomagamy budować strategię rozwoju i promocji.
 • Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę – jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC doradców podatkowych.
 • Powstające firmy wprowadzamy w tajniki działalności, uczymy jak w sposób najprostszy i rzetelny zarazem prowadzić wymagane przez prawo podatkowe dokumenty i ewidencje. Wspólnie podejmujemy decyzję co do optymalnej formy opodatkowania przedsiębiorstwa. Uczymy jak wypełniać dokumenty handlowe, sporządzać rachunki czy faktury VAT, pomagamy zaprowadzić rejestry sprzedaży. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy strategię personalną, pomagamy w procesie zatrudnienia pracownika, sporządzamy umowy o pracę czy umowy cywilno-prawne, wybieramy optymalne formy aktywizacji zawodowej. Często podpowiadamy jak uniknąć problemów finansowych, jakie rozwiązania biznesowe nie wnoszą ryzyka gospodarczego a jakie pomysły są sprawdzone i przynoszą wymierne efekty w prowadzeniu firmy.
 • Pomagamy naszym klientom wspólnie współpracować i budować nową jakość biznesu opartą o zaufanych i solidnych kontrahentów, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Często to pracownicy biura dostrzegają nowe możliwości współpracy, nowe rozwiązania, które w większości przypadków byłyby nigdy nie zrealizowane gdyby biuro nie pomogło skojarzyć partnerów biznesowych.
 • Naszym atutem są pracownicy – zespół młodych, sympatycznych i ambitnych ludzi, którzy potrafią odnaleźć się na gruncie każdej nowej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową opartą o wspólne ustalenia i dialog z klientem. W zakresie prowadzonej działalności jesteśmy zawsze do Państwa usług, nigdy nie pozostajecie sami z problemem… wspólnie analizujemy sytuację finansową w firmie i podejmujemy optymalną decyzję z punktu widzenia ekonomicznego i podatkowego.
 • Jesteśmy świadomi, że nie można być specjalistą w każdej dziedzinie, dlatego też stale współpracujemy z kancelariami prawnymi i radcowskimi, firmami konsultingowymi oraz ubezpieczeniowymi, które wspomagają Państwa biznes swoim profesjonalizmem. Jednym słowem, pomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczej!

Jesteśmy tak wszechstronni jak wymaga od nas tego rynek, od wielu lat zajmujemy się:

 • prowadzeniem ksiąg handlowych
 • ewidencją w księdze przychodów i rozchodów
 • prowadzeniem ewidencji ryczałtowej
 • ewidencjami kadrowo-płacowymi
 • rozliczeniami wymaganymi przez ZUS
 • rejestracją nowych firm w US i ZUS
Call Now Button